Pożyczki pod zastaw dla firm

W Fundusz Gotówka wykraczamy poza standardowe metody udzielania pożyczek dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Posiadamy zróżnicowane oferty pożyczek dla firm i każdego rodzaju działalności, tym samym zapewniamy bardzo szybki dostęp do finansowania i środków pieniężnych. Pożyczki wypłacane są nawet do 24 godzin od dnia akceptacji wniosku kredytowego.

Proponujemy bardzo szybką, łatwą i skuteczną procedurę finansowania, dzięki której nie musisz martwić się o dalszy rozwój swojej firmy.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości dla firm u nas z odsetkami już od 0,58% miesięcznie.
Na każdego pożyczkobiorcę spoglądamy jak na partnera. Wnioski o pożyczkę dla firm analizowane są poufnie, a dla klienta przygotowujemy indywidualnie rozwiązanie finansowe. Staramy się rozumieć wymagania przedsiębiorców i w tym względzie, zawsze dążymy, aby nasza oferta zapewniała oczekiwania naszych klientów.

Hipoteczne pożyczki dla małych i średnich przedsiębiorstw z zabezpieczone nieruchomością, oferują indywidualne opcje kredytowania dla właścicieli firm, w tym również dla nowych firm – Startup. W odróżnieniu od innych firm, udzielających pożyczek, nasza pożyczka może zostać przyznana bez weryfikacji baz kredytowych bik, big oraz bez konieczności skrupulatnej analizy dotyczącej dochodów. Fundusz Gotówka oferuje najlepszą ofertę z niskim RRSO a finansowanie może zostać udzielone nawet na kilka lat. Dzięki ofercie „Pożyczka dla Firm” dajemy gwarancję, pełnego wsparcia kapitałowego do wysokości i potrzeb składanych przez pożyczkobiorców. Oferowane pożyczki są produktem unikalnym w skali kraju, których w ranach pozabankowego finansowania udziela niewielka liczba instytucji na rynku.

Jaki cel dla pożyczki hipotecznej?
Oferta pożyczek hipotecznych niesie za sobą kilka korzyści, a nasi klienci z przyznanych środków realizują różnorodne cele biznesowe:

  • uruchomienie nowego biznesu – nowej firmy
  • zakup nieruchomości pod prowadzoną działalność gospodarzcą
  • inwestycje budowlane
  • konsolidacja zobowiązań finansowych i zadłużeń
  • środki przeznaczone na kapitał obrotowy
  • rozszerzenie zakresu prowadzonej działalności
  • spłata i refinansowanie innych kredytów lub pożyczek
  • zakup towarów i materiałów przeznaczonych na sprzedaż

Fundusz Gotówka proponuje bardzo różnorodną, konkurencyjną oraz elastyczną ofertę pożyczki dla firm w Polsce. Kredyt dla osób prowadzących działalność gospodarczą, jest wyjątkowym produktem finansowym. Zdecydowanie odbiega on od procedur, jakimi kierują się banki komercyjne. Cała procedura ogranicza się do niewielkiej ilości dokumentów, nie wymagamy rocznych sprawozdań finansowych, nie wymagamy przedstawiania rocznych deklaracji PIT, nie wymagamy historii rachunków,  nie sprawdzamy baz dłużników BIK, BIG i KRD. Składając wniosek o pożyczkę pod zastaw, również nie musisz przedkładać nam zaświadczeń z ZUS i US.

Zapoznaj się szczegółowo z naszą ofertą na stronie, złów wniosek i skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.