Pożyczka dla firm

Jak działa i kto może otrzymać pożyczkę dna firmę?


Pożyczka dla firm to finansowanie przeznaczone dla prowadzących działalność gospodarczą, jak również do tych, którzy planują otwarcie swojej firmy.
Pożyczka przeznaczona może być na wszystkie cele związane z prowadzoną działalnością na przykład zakup odpowiednich urządzeń, maszyn i narzędzi oraz artykułów, które w sposób bezpośredni lub pośredni potrzebne są przy prowadzonej działalności gospodarczej.
Środki uzyskane z pożyczki mogą być również przeznaczone na spłatę zobowiązań wynikających z nieterminowych wpłat składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub zaległości w urzędzie skarbowym.

 

pozyczka dla firm na nowa firme bez dochodow zus od pierwszego dnia zastaw hipoteka Pożyczka dla firm

Czy mogę otrzymać pożyczkę, nie prowadząc działalności gospodarczej?

Pożyczka dostępna jest nawet od pierwszego dnia założenia działalności gospodarczej. Dla osób, które założyły działalność przed uzyskaniem pożyczki. Środki uzyskane po podpisaniu umowy można przeznaczyć na dowolny cel a przede wszystkim na tak zwany START-UP swojej firmy.
Warunkiem uzyskania prywatnego finansowania w formie pożyczki poza bankowej jest posiadanie zabezpieczenia w postaci nieruchomości. Stanowi to zabezpieczenie uzyskanego kredytu w formie wpisu do hipoteki w dziale czwartym księgi wieczystej jako „hipoteka umowna”.

 

Prywatna pożyczka dla firm szczegóły:

– niskie oprocentowanie 0,75% w skali miesiąca (9% rocznie),
– brak zaświadczeń o dochodach i weryfikacji BIK i BIG,
– brak opłat wstępnych i jakichkolwiek innych opłat przed zawarciem umowy,
– wysoka kwota pożyczki 30-60% wartości nieruchomości,
– realne dopasowanie rat miesięcznych do osiąganych dochodów przez klienta,
– minimum dokumentacji bez zaświadczeń z ZUS i US, na oświadczenie,
– na spłatę zobowiązań komorniczych i innych zobowiązań windykacyjnych,
– na spłatę zaległości związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą,
– brak przewłaszczeń nieruchomości oraz ingerencji w meldunki,
– pożyczka hipoteczna ze wpisem do działu IV Księgi Wieczystej,
– wypłata gotówki w dniu podpisania umowy,
– szybka i profesjonalna obsługa nawet do 24 godzin od dnia wpłynięcia wniosku.

Pozostałe szczegóły dotyczące procedury uruchomienia pożyczki możecie Państwo uzyskać podczas rozmowy telefonicznej z naszym pracownikiem.


ZŁÓŻ WNIOSEK O POŻYCZKĘ NA FIRMĘ

pozyczki oddluzeniowe Pożyczka dla firm


Czy pożyczka dla firm wymaga zabezpieczenia?

Nieruchomości, które mogą stanowić zabezpieczenie pożyczki: mieszkanie, dom, działka rolna, a także nieruchomości komercyjne: galerie handlowe, kamienice, biurowce i lokale użytkowe. Finansowanie w ramach pożyczki poza bankowej może obejmować osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz spółki, a także osoby, które założyły właśnie firmę i poszukują wsparcia finansowego. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji, umowa podpisywana jest notarialnie, a każdy klient otrzymuje umowę celem zapoznania się z jej treścią przed podpisaniem. Wymagane dokumenty oraz inne szczegóły związane z procedurą uzyskania pożyczki. Aby otrzymać pożyczkę dla firm pod hipotekę, koniecznie wypełnić musisz wniosek o pożyczkę.