Pożyczka dla firm

to produkt kierowany głównie do osób prowadzących działalność gospodarczą, jak również do tych, którzy planują otwarcie swojej firmy.
Pożyczka przeznaczona może być na wszystkie cele związane z prowadzoną działalnością na przykład zakup odpowiednich urządzeń, maszyn i narzędzi oraz artykułów, które w sposób bezpośredni lub pośredni potrzebne są przy prowadzonej działalności gospodarczej.
Środki uzyskane z pożyczki mogą być również przeznaczone na spłatę zobowiązań wynikających z nieterminowych wpłat składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub zaległości w urzędzie skarbowym.

pożyczka dla firm na działalność
Dla osób, które założyły działalność przed uzyskaniem pożyczki, środki uzyskane po podpisaniu umowy można przeznaczyć na dowolny cel a przede wszystkim na tak zwany START-UP swojej firmy. Pożyczka dostępna jest nawet od pierwszego dnia założenia działalności gospodarczej.
Warunkiem uzyskania prywatnego finansowania w formie pożyczki poza bankowej jest posiadanie zabezpieczenia w postaci nieruchomości. Stanowi ono zabezpieczenie uzyskanego u nas kredytu w formie wpisu do hipoteki w dziale czwartym księgi wieczystej jako „hipoteka umowna”.

Szczegóły dotyczące warunków pożyczki:

– niskie oprocentowanie 0,83 % w skali miesiąca (10% rocznie)
– brak zaświadczeń o dochodach i weryfikacji bik i big
– brak opłat wstępnych i jakichkolwiek innych opłat przed zawarciem umowy
– wysoka kwota pożyczki 30-60% wartości nieruchomości
– realne dopasowanie rat miesięcznych do osiąganych dochodów przez klienta
– minimum dokumentacji bez zaświadczeń z ZUS i US, na oświadczenie
– na spłatę zobowiązań komorniczych i innych zobowiązań windykacyjnych
– na spłatę zaległości związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą
– brak przewłaszczeń nieruchomości oraz ingerencji w meldunki
– pożyczka hipoteczna z wpisem do działu IV Księgi Wieczystej
– także dla rolników – wypłata gotówki w dniu podpisania umowy
– szybka i profesjonalna obsługa nawet do 24 godzin od dnia wpłynięcia wniosku

Pożyczka dla firm wymaga zabezpieczenia, które mogą stanowić takie nieruchomości jak: mieszkanie, dom, działka rolna a także nieruchomości komercyjne: galerie handlowe, kamienice, biurowce i lokale użytkowe.
Finansowanie w ramach pożyczki poza bankowej może obejmować osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz spółki a także osoby, które założyły właśnie firmę i poszukują wsparcia finansowego. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji, umowa podpisywana jest Notarialnie a każdy klient otrzymuje umowę celem zapoznania się z jej treścią przed podpisaniem.

Strona główna Pożyczka dla rolnika Oferta Wymagane dokumenty Wniosek o pożyczkę Kredyt hipoteczny dla rolnika Współpraca Kontakt