Pożyczka dla firm

Pożyczka dla firm pod zastaw nieruchomości to produkt kierowany głównie do osób prowadzących działalność gospodarczą, jak również do tych, którzy planują otwarcie swojej firmy.
Pożyczka przeznaczona może być na wszystkie cele związane z prowadzoną działalnością na przykład zakup odpowiednich urządzeń, maszyn i narzędzi oraz artykułów, które w sposób bezpośredni lub pośredni potrzebne są przy prowadzonej działalności gospodarczej.
Środki uzyskane z pożyczki mogą być również przeznaczone na spłatę zobowiązań wynikających z nieterminowych wpłat składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub zaległości w urzędzie skarbowym.

pozyczka dla prowadzacych dzialalnosc Pożyczka dla firm
Dla osób, które założyły działalność przed uzyskaniem pożyczki, środki uzyskane po podpisaniu umowy można przeznaczyć na dowolny cel a przede wszystkim na tak zwany STARTUP swojej firmy. Pożyczka dostępna jest nawet od pierwszego dnia założenia działalności gospodarczej.
Warunkiem uzyskania prywatnego finansowania w formie pożyczki poza bankowej jest posiadanie zabezpieczenia w postaci nieruchomości. Stanowi ono zabezpieczenie uzyskanego u nas kredytu w formie wpisu do hipoteki w dziale czwartym księgi wieczystej jako „hipoteka umowna”.

Szczegółowe warunki naszego produktu:

– niskie oprocentowanie 0,83 % w skali miesiąca (10% rocznie)
– brak zaświadczeń o dochodach i weryfikacji bik i big
– brak opłat wstępnych i jakichkolwiek innych opłat przed zawarciem umowy
– wysoka kwota pożyczki 30-60% wartości nieruchomości
– realne dopasowanie rat miesięcznych do osiąganych dochodów przez klienta
– minimum dokumentacji bez zaświadczeń z ZUS i US
– na spłatę zobowiązań komorniczych i innych zobowiązań windykacyjnych
– na spłatę zaległości związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą
– brak przewłaszczeń nieruchomości oraz ingerencji w meldunki
– pożyczka hipoteczna z wpisem do działu IV Księgi Wieczystej
– także dla rolników – wypłata gotówki w dniu podpisania umowy
– szybka i profesjonalna obsługa nawet do 24 godzin od dnia wpłynięcia wniosku

Pożyczka dla firm wymaga zabezpieczenia, które mogą stanowić takie nieruchomości jak: mieszkanie, dom, działka rolna a także nieruchomości komercyjne: galerie handlowe, kamienice, biurowce i lokale użytkowe.
Finansowanie w ramach pożyczki poza bankowej może obejmować osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz spółki a także osoby, które założyły właśnie firmę i poszukują wsparcia finansowego. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji, umowa podpisywana jest Notarialnie a każdy klient otrzymuje umowę celem zapoznania się z jej treścią przed podpisaniem.

Strona główna Pożyczka dla firm Oferta Wymagane dokumenty Wniosek o pożyczkę Kredyty bankowe Współpraca Kontakt