Pozbądź się wpisów z BIK i KRD

Pozbądź się „złych” i niepotrzebnych wpisów z baz dłużników BIK i KRD

Czy ugrzązłeś w stosie wpisów, w swoich bazach i banki kojarzą Cię jako dłużnika?

czyszczenie bik jak wyjsc z problemow finansowych Pozbądź się wpisów z BIK i KRD
Posiadasz negatywny wpis w BIK lub w KRD i poprzez ten fakt banki nie chcą z Tobą współpracować?
Nie możesz otrzymać kredytu lub pożyczki?

Jeśli któryś z powyższych problemów jest Ci bliski i możesz się z nim zweryfikować, zapoznaj się z naszą usługą. Sam dojdź do wniosku czy to Ci się opłaca i pomyśl o tym, co by było, gdybyś nie miał takich problemów, a raczej co mógłbyś „załatwić”.

Jako wyspecjalizowane biuro prawno-finansowe z 11-letnim doświadczeniem na rynku, świadczymy między innymi usługę, która ułatwia klientowi pozyskanie kredytu bankowego. Pozbycie się negatywnych wpisów z historii kredytowej w bazach BIK i KRD jest podstawowym elementem, który należy wykonać przed rozpoczęciem poszukiwań związanych z uzyskaniem kredytu bankowego. Nasza wyśmienita wiedza w tym zakresie, zarówno od strony Prawa Cywilnego, jak i Prawa Bankowego oraz innych ustaw, przyczynia się do całkowitego wyeliminowania „złych” wpisów z baz dłużników.

Naszą wiedzę i doświadczenie w tym zakresie opieramy na kilku ważnych czynnikach i elementach. Są one niezbędne i konieczne w prawidłowym procesie odzyskania dobrej pozycji punktowej w bazie BIK (Biuro Informacji Kredytowej) oraz czystego i pozytywnego wizerunku bazy KRD (Krajowy Rejestr Długów).
Dla nas jest to rzecz zdecydowanie prostsza niż dla klientów, którzy nie znają podstaw i zapisów poniższych Ustaw. Dzięki poszczególnym ustawom jesteśmy w stanie skutecznie i niemal z całą pewnością stwierdzić, że jesteśmy w stanie Ci pomóc.
O jakich elementach i zagadnieniach prawnych piszemy i z czego korzystamy?

 • Ustawa z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz. U. Nr 81, poz. 530).
 • Nowelizacja do powyższej ustawy (bardzo ważny element prawny), która miała miejsce w dniu 13 listopada 2017 r.
 • Ustawa z dnia 7 kwietnia 2017 r. o zmianie niektórych ustaw związanych z dochodzeniem wierzytelności.
 • Prawo Bankowe i odpowiednie Art. na temat informacji stanowiących tajemnicę bankową.
 • Orzeczenie Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie z dnia 18.08.2015 r.

Co możemy dla Ciebie przygotować?
Zapoznamy się z Twoją historią kredytową oraz bazami, które zweryfikujemy i to dam nam podstawę do przygotowania „planu realizacji”. Solidne przygotowanie odpowiednio sformułowanych oświadczeń oraz zawiadomień to podstawa „działania”. Bardzo ważnymi aspektami są informacje na temat poszczególnych elementów i zapisów prawnych, na podstawie których twoje bazy będą mogły stać się przejrzyste.

Jak długo trwa cały proces?
Czyszczenie złych wpisów z BIK i KRD oraz skuteczne działanie w tym zakresie zawiera się w przedziale od 14 do 30 dni (w skrajnych sytuacjach nie co dłużej). Tak naprawdę „szybkość działania” zależna jest bardzo mocno od samego zainteresowanego i jego podejścia do problemu (pobranie baz, wysłanie przygotowanych przez nas dokumentów itp.).

Ile kosztuje nasza usługa?
Cena jest bardzo indywidualna i zależy od trudności oraz ilości przygotowanych pism, zaświadczeń, oświadczeń itp. Dokładną kwotę opłaty za usługę wyliczysz poniżej. Dla osób, które zamawiają więcej niż 5 usług, proponujemy korzystny rabat. Cena, jaką otrzymasz na kalkulatorze, będzie całkowitym kosztem, jaki zapłacisz za nasze usługi!
Sam widzisz, że to naprawdę nie wiele w stosunku do tego, co możesz uzyskać za chwilę w banku na podstawie „czystego BIK”.

 

Jeśli chciałbyś skorzystać z usługi lub masz do nas jakieś pytania lub informację skorzystaj z poniższego formularza.

  Imię i nazwisko *

  Adres email *

  Numer telefonu *

  Które bazy chcesz wyczyścić? *
  BIKKRD

  Czy posiadasz aktualny raport z BIK? *
  TAKNIE

  Czy posiadasz aktualny raport z KRD? *
  TAKNIE

  Pytanie lub wiadomość *