Pomoc prawna – antylichwa

Ważne oferta

Pomoc prawna w zakresie odzyskania prawa własności nieruchomości. Jeśli podpisaliście Państwo niekorzystną dla siebie umowę pożyczki, której formą było przewłaszczenie nieruchomości, wskutek czego doprowadziło to do utraty prawa własności, zapraszamy. Z pomocą naszych radców prawnych specjalizujących się w tym zakresie jesteśmy w stanie doprowadzić do wypłaty odszkodowania lub nawet zwrotu mieszkania lub domu, który przed podpisaniem umowy należał do Was. Skutecznie, tanio i szybko. Szczegóły procedury poznasz telefonicznie. Zapraszamy do rozmowy.

Jeśli podpisałeś niekorzystną dla Siebie umowę pożyczki, której zabezpieczenie polegało na przewłaszczeniu i przeniesieniu prawa własności na pożyczkodawcę udzielającego pożyczkę, możesz skorzystać z naszej oferty pomocy prawnej w tym zakresie. Skutecznie pomagamy odzyskać prawo własności lub uzyskać odszkodowanie za utraconą własność w wysokości realnej wartości nieruchomości. Posiadamy także wiedzę prawną na temat treści umów, jakie przedkładane są klientom do podpisana, jak również potrafimy skrupulatnie wykorzystać każdy jej element, który działał na Twoją niekorzyść, a jej celem było pozbawianie własności na podstawie nieprzejrzystych zapisów.

 

  • Oferujemy szybką procedurę weryfikacji treści umowy, przedstawienie możliwych rozwiązań odzyskania prawa własności.
  • Składamy wniosek w Twoim imieniu do Sądu Cywilnego lub Okręgowego (w zależności od kwoty roszczenie) rzeczowo motywując składany pozew.
  • Wyjaśniamy jakie czynności musisz podjąć, aby skutecznie zachować nieruchomość oraz nie dopuścić do bezprawnego wymeldowanie Ciebie i twojej rodziny.
  • Prowadzimy skuteczne rozmowy z pożyczkodawcą na temat polubownego rozwiązania, której skutkiem będzie powrotne przeniesienie prawa własności.
  • Pomagamy skutecznie unieważnić Akty Notarialne, pełnomocnictwa i wszelkiego rodzaju oświadczenia, które Podpisałeś podczas umowy w kancelarii notarialnej

 

W zakresie wymienionych powyżej czynności prawnych, jak i cywilnych współpracujemy ze Stowarzyszeniami oraz Fundacjami, które zrzeszają osoby poszkodowane przez nieuczciwych pożyczkodawców, dzięki czemu możemy w jasny i przejrzysty sposób przygotować pozew do Sądu, a także skutecznie podejmować rozmowy w zakresie odzyskania prawa własności Państwa nieruchomości. W ustalaniu szczegółów i podczas analizy każdej ze spraw pomaga nam wieloletnie doświadczenie na rynku usług finansowych a w szczególności pozabankowych.

W związku z tym, że każda tego typu sprawa jest „delikatna” i wymaga pewnej poufności stron, zapraszamy wyłącznie do kontaktu telefonicznego.